طراحی لبخند

خدمات زیبایی دندانپزشکی توسط دکتر سوده فراغت

خدمات زیبایی دندانپزشکی، به آن دسته از خدماتی اتلاق می شود که منجر به زیبایی هر چه بیشتر لبخند و اعتماد به نفس شما از طریق روش های مختلف دندانپزشکی، می شود. آیا شما تاکنون تجربه ی استفاده از خدمات زیبایی دندانپزشکی را داشته اید؟ اصلا آیا می دانید این گونه خدمات چه مواردی را شامل می شود؟ با ما همراه باشید تا با خدمات زیبایی در کلینیک دندانپزشکی دکتر سوده فراغت آشنا شوید.

انواع خدمات زیبایی در کلینیک دندانپزشکی دکتر فراغت

خدمات زیبایی که در کلینیک دکتر سوده فراغت ارائه می شود، شامل موارد زیر می باشد :

ارتودنسی

ارتودنسی، شاخه خاصی از خدمات زیبایی دندانپزشکی محسوب می شود که به ردیف کردن دندان ها برای قرار گرفتن آن ها سر جای خودشان می پردازد. حتما توجه کرده اید که، برخی از افراد لبخند طبیعی زیبایی ندارند، به این دلیل که دندان‌ های آن ها در یک راستا و به ترتیب قرار نگرفته اند؛

حتی ممکن است افرادی به این دلیل که دندان های نامرتبی دارند، در یک مکان عمومی هنگام صحبت کردن و یا لبخند زدن احساس خجالت بکنند و اعتماد به نفس کافی برای خندیدن نداشته باشند. دکتر سوده فراغت، با بهره مندی از خدمات پیشرفته دندانپزشکی مانند استفاده از بریس، روکش و اینویزیلاینر، به این دسته افراد کمک می کند تا بتوانند لبخندی جذاب داشته باشند. البته ناگفته نماند که تحت شرایطی خاص که نامرتبی دندان های فرد منجر به ابتلا به بیماری های دهان و دندان و لثه می شود، انجام ارتودنسی یک ضرورت محسوب می شود و دیگر جنبه ی زیبایی ندارد و جز خدمات درمانی دندانپزشکی به حساب می آید.

دندانپزشکی زیبایی کرج

جراحی افزایش طول تاج دندان

در برخی از افراد طول لثه نسبت به طول دندان ها بیشتر است؛ و هنگام خندیدن کاملا مشخص است که حجم زیادی از لثه آن ها نمایان می شود. در چنین افرادی عمل زیبایی کاهش طول لثه یا افزایش تاج دندان انجام می شود و بخشی از لثه که روی دندان را پوشانده است از طریق انجام عمل جراحی برداشته می شود و قسمتی از دندان که در زیر لثه ها پنهان بوده است بیرون می آید  و فرد خنده ی زیباتری خواهد داشت. این جراحی یکی از انواع خدمات زیبایی دندانپزشکی می باشد.

مینا کاری دندان

مینا، همان روکش دندان است که به طور طبیعی روی دندان ها قرار گرفته است و باعث شده تا ظاهر دندان ها یکدست، یکرنگ و زیبا باشد. در صورتی که به هر دلیل مینای دندان از بین برود، با استفاده از روش هایی از قبیل باندینگ یا وینر می توان دندان را در اصطلاح مجددا میناکاری کرد. به عبارت دیگر مواد همرنگ دندان، روی بخش آسیب دیده چسبانده می شود تا شکستگی یا آسیب دندانی ترمیم شود و ظاهری زیبا پیدا کند.

بلیچینگ یا سفید کردن دندان

به مرور زمان دندان ها دچار تغییر رنگ می شوند و دیگر سفیدی و درخشندگی سابق را ندارد. علت آن یا نوع و جنس دندان ها است و یا عدم رعایت نکات بهداشتی. در صورتی که به بهداشت دهان و دندان توجه نشود و دندان ها به طور مرتب مسواک نشود، رنگ دندان عوض شده، دچار زردی شده و یا لکه هایی روی دندان پدیدار می شود. در چنین مواقعی عملیات بلیچینگ یا وایتنینگ دندان انجام می شود و زردی و لکه های دندان از بین می رود. سفید کردن دندان ها جز خدمات زیبایی در دندانپزشکی می باشد.

روکش زیبایی دندان

در این روش با استفاده از موادی چون لمینت یا وینر متناسب با دندان های هر فرد، و رنگ دندان ها، روکش تهیه می شود و روی دندان ها چسبانده می شود

خدمات زیبایی
طراحی لبخند کرج

اوردنچر دندان

اوردنچر دندان یکی از خدمات زیبایی دندانپزشکی است و در مواقعی که فرد تمامی دندان های خود را در فک بالایی یا پایینی خود از دست می دهد، جایگزین دندان های او می شود با این تفاوت که با پروتزهای دندان مصنوعی اندکی متفاوت است و مانند ایمپلنت های دندانی در دو انتها در فک شما فیکس می شود و متحرک نمی باشد. در واقع این روش ترکیبی از ایمپلنت و پروتز دندانی است.

کامپوزیت دندان

یکی دیگر از انواع خدمات زیبایی دندانپزشکی، کامپوزیت دندان است. کامپوزیت ها یکی از پرمصرف ترین و رایج ترین روکش های دندانی می باشد و با هدف ترمیم دندان هایی که بر اثر ضربه،  شکستگی یا پوسیدگی از بین رفته است، به کار برده می شود.

اصلاح و طراحی لبخند

از جمله خدمات زیبایی در کلینیک دندانپزشکی دکتر سوده فراغت، اصلاح لبخند یا به عبارتی طراحی لبخند می باشد. در این روش دندانپزشک با در نظر گرفتن اعضای صورت فرد و همچنین با بررسی جزییات دهان و دندان، از جمله طول لثه، اندازه دندان ها و زوایای آن ها و مواردی از این قبیل، اطلاحات لازم را انجام داده تا فرد لبخند زیباتری داشته باشد.

مواردی که ذکر کردیم از جمله خدمات زیبایی دندانپزشکی می باشد که در کلینیک دکتر سوده فراغت انجام می شود و شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

به این ترتیب می توانید با مطالعه ی این موارد و انجام یک مقایسه ی ساده با دندان های خود متوجه شوید که ممکن است نیاز به خدمات زیبایی دندانپزشکی داشته باشید. پس از آن لازم است که با دندانپزشک کلینیک نیز مشورت نمایید و توسط ایشان معاینه شوید؛ تا در صورت لزوم به انجام خدمات زیبایی ، اقدامات لازم برای شما عزیزان صورت گیرد.

سفید کردن دندان کرج تهران

کلام پایانی در مورد خدمات زیبایی در کلینیک دکتر فراغت

دندان ها جز حساس ترین و مهم ترین عضو دهان ما به شمار می آیند و مراقبت از آن ها تحت هر شرایطی لازم و ضروری است. به علاوه روش هایی نیز وجود دارد که از طریق آن ها می توان دندان ها را زیباتر و جذاب تر نمود و لبخندی زیباتر داشت. بنابراین انواع خدمات زیبایی دندانپزشکی به کمک شما عزیزان آمده است تا بتوانید با بهره گیری از آن ها توسط دندانپزشکی مجرب و کارآزموده دهان و دندانی سالم و زیبا داشته باشید.

جهت هماهنگی و رزرو نوبت با کلینیک دکتر سوده فراغت تماس حاصل فرمایید و از خدمات زیبایی دندانپزشکی که معرفی نمودیم بهره مند شوید. لطفا با ما در تماس باشید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

1 اورتودنسی
2 طراحی افزایش طول تاج دندان
3 مینا کاری دندان
4 بلیچینگ یا سفید کردن دندان
5 روکش زیبایی دندان
6 اُوردنچر
7 کامپوزیت دندان
8 اصلاح طراحی لبخند