خدمات دندانپزشکی کودکان کرج که در کلینیک دکتر سوده فراغت ارائه می شود، شامل حوزه ای از تخصص دندانپزشکی می باشد که بر مراقبت و ترمیم دندان های کودکان از بدو تولد تا نوجوانی تمرکز یافته است. دکتر سوده فراعت به طور ویژه، در زمینه مراقبت از دندان های کودکان با استفاده از روش های مدرن و دستگاه های پیشرفته آموزش دیده است؛ و توصیه های لازم را جهت پیشگیری و مراقبت از دندان کودک در منزل نیز ارائه می دهد.

دندانپزشکی کودکان کرج - دکتر فراغت

دکتر سوده فراغت با کمال میل به سؤالات مربوط به نیازهای دندانی کودک شما و خدماتی که برای درمان ایده آل دندان کودک تان ارائه می دهد، پاسخگو می باشد. لطفا با ما همراه باشید تا با خدمات دندانپزشکی کودکان کرج در کلینیک دکتر فراغت آشنا شوید.

دکتر سوده فراغت دندانپزشک کودکان کرج

اهمیت ارائه خدمات دندانپزشکی کودکان

امروزه بسیاری از کودکان در معرض انواع بیماری های دندانی قرار دارند و پوسیدگی دندان در آن ها بسیار شایع است. اگر چه دندان های شیری کودک با گذشت زمان از بین می روند و به جای آن ها دندان های دائمی رشد می کنند؛ اما تا مدتی که دندان های شیری در دهان کودک وجود دارند و نیفتاده اند لازم است که به سلامت آن ها اهمیت داده شود، چرا که مشکلات دهان و دندان کودک در هر شرایطی روی سلامت عمومی او تاثیرگذار است.

دندانپزشکی کودکان کرج - دکتر فراغت

مهم تر از دندان های شیری، دندان های دائمی هستند که نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند. اگر بهداشت دهان و دندان رعایت نشود، کودک باید مراحل و درمان های دردناکی را پشت سر بگذارد.

دندانپزشکی کودکان کرج

ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر سوده فراغت، تکنیک های مسواک زدن و مراقبت از دندان ها را به صورت کاملا اصولی به کودکان آموزش می دهیم. انتخاب یک دندانپزشک اطفال کاردان و کارآزموده، بهترین انتخاب برای رفع نیازهای دهان و دندان کودک و به دست آوردن دانش و اطلاعات کافی در مورد دندانپزشکی کودکان می باشد.

خدمات دندانپزشکی کودکان کرج در کلینیک دکتر فراغت شامل چه مواردی می شود؟

ما طیف گسترده ای از خدمات را برای رفع نیازهای کودک شما ارائه می دهیم، این خدمات عبارتند از :

 • معاینات جامع
 • انواع جراحی مربوط به دهان و دندان
 • خدمات تشخیصی و پیشگیرانه
 • انجام مراقبت های اورژانسی
 • روش های ترمیمی
 • اورتودنسی
 • خدمات زیبایی دندانپزشکی
خدمات دندانپزشکی کودکان کرج

دندان های کودک شما باید به طور مرتب معاینه شود، که این معاینات شامل معاینه کامل دندان ها و لثه ها می شود. ما از یافته های معاینه خود برای تدوین یک تشخیص کامل و برنامه درمانی جامع برای فرزند تان استفاده می کنیم.

خدمات دندانپزشکی کودکان کرج

انجام خدمات دندانپزشکی کودک را از چه سنی آغاز کنیم؟

سلامت دهان و دندان از ارکان اصلی و حیاتی سلامت کلی یک فرد است و بدون رعایت بهداشت دهان و دندان، سلامت عمومی بدن انسان به خطر می افتد. این مسئله در اطفال نیز صدق می کند و خدمات دندانپزشکی کودکان کرج با این هدف اصلی، در کلینیک دکتر فراغت ارائه می شود. هنگامی که فرد دچار مشکلات دهان و دندان بشود، بدن او آسیب می بیند به این علت که نمی توانید به درستی چیزی بخورید و بنوشید؛

بنابراین بدن او با کمبود مواد مغذی و ویتامین های مهم مواجه می شود؛ که این مسئله در کودکان که در حال رشد هستند، اهمیت بیشتری پیدا می کند.خانواده هایی که دغدغه ی سلامت دهان و دندان کودکان خود را دارند، هرگز هیچ مشکل یا بیماری دندانی کودک خود را نادیده نخواهد گرفت. مراقبت از سلامت دهان و دندان باید از زمان تولد نوزاد شروع شود. دندانپزشکان از بیماران می خواهند که به محض رویش اولین دندان فرزندشان به دندانپزشکی کودکان مراجعه نمایند تا دندان ها را چکاپ نمایند. اهمیت دهند و در کل توصیه می شود که کودک در یک سالگی باید اولین ملاقات خود را با دندانپزشک داشته باشد.

نکات مهم مربوط به ارائه خدمات دندانپزشکی کودکان کرج به صورت بهینه

 • توصیه می شود که برای کودکان خود، به محض رویش اولین دندان ها و حداکثر تا زمانی که یکساله می شوند، معاینات دندانپزشکی را شروع کرده باشید.
 • معاینات دندانپزشکی در کودکان باید به طور منظم و مراجعه مرتب به دندانپزشک انجام شود تا همیشه دندان هایی سالم و تمیز داشته باشند و در صورت بروز هرگونه خرابی در دندان، با تشخیص به موقع از آسیب جدی به دندان ها جلوگیری شود.
 • توجه داشته باشید که تشخیص بیماری های دندانی، زمانی که با تاخیر باشد، می تواند منجر به مراقبت های گسترده تر و پرهزینه تر شود.
 • سلامت دهان و دندان کودک شما با سلامت و رشد کلی او مرتبط است
 • فلوراید، با مقاوم‌تر کردن دندان ها در برابر حملات اسیدی ناشی از تجمع باکتری ‌های و مصرف قند در دهان کودک، از پوسیدگی دندان جلوگیری می‌کند.
خدمات دندانپزشکی کودکان کرج

به این نکته ی مهم توجه داشته باشید! مطمئناً برای نوزادان و کودکان بین 6 ماه تا 16 سال، استفاده از فلوراید بسیار مهم است؛ به این دلیل که در این دوره زمانی است که دندان های شیری و دائمی آن ها در می آیند.

خدمات دندانپزشکی کودکان کرج

انجام خدمات دندانپزشکی کودک را از چه سنی آغاز کنیم؟

سلامت دهان و دندان از ارکان اصلی و حیاتی سلامت کلی یک فرد است و بدون رعایت بهداشت دهان و دندان، سلامت عمومی بدن انسان به خطر می افتد. این مسئله در اطفال نیز صدق می کند و خدمات دندانپزشکی کودکان کرج با این هدف اصلی، در کلینیک دکتر فراغت ارائه می شود. هنگامی که فرد دچار مشکلات دهان و دندان بشود، بدن او آسیب می بیند به این علت که نمی توانید به درستی چیزی بخورید و بنوشید؛ بنابراین بدن او با کمبود مواد مغذی و ویتامین های مهم مواجه می شود؛ که این مسئله در کودکان که در حال رشد هستند، اهمیت بیشتری پیدا می کند.

خانواده هایی که دغدغه ی سلامت دهان و دندان کودکان خود را دارند، هرگز هیچ مشکل یا بیماری دندانی کودک خود را نادیده نخواهد گرفت. مراقبت از سلامت دهان و دندان باید از زمان تولد نوزاد شروع شود. دندانپزشکان از بیماران می خواهند که به محض رویش اولین دندان فرزندشان به دندانپزشکی کودکان مراجعه نمایند تا دندان ها را چکاپ نمایند. اهمیت دهند و در کل توصیه می شود که کودک در یک سالگی باید اولین ملاقات خود را با دندانپزشک داشته باشد.

خدمات مشاوره ای خدمات دندانپزشکی کودکان کرج

ما به طور خاص برای شما و فرزندتان توصیه ها و نکات مهمی را در نظر خواهیم گرفت و در جلسات مشاوره، آن ها را توضیح خواهیم داد. مشاوره می تواند در زمان ملاقات اولیه انجام شود یا بنا به شرایط بیمار به صورت یک نوبت جداگانه برنامه ریزی شود. هدف ما اطمینان از دریافت بهترین اطلاعات ممکن در مورد گزینه های درمانی فرزندتان می باشد. این یک واقعیت است که اگر کودک و خانواده او، آموزش های لازم را دریافت نمایند، این امر دندانپزشک را قادر می سازد تا بهترین نتایج ممکن از انواع روش های درمانی برای کودک را حاصل نماید.

خدمات دندانپزشکی کودکان کرج

کلام پایانی در مورد خدمات دندانپزشکی کودکان کرج

انجام خدمات دندانپزشکی کودک در مقایسه با دندانپزشکان عمومی از مهارت ها و تخصص ویژه ای برای درمان بیماری های دندانی در نوزادان، کودکان و نوجوانان برخوردارند. داشتن یک دندانپزشک مخصوص از ابتدا به شما در یافتن درمان مناسب برای مشکل فرزندتان کمک می کند و دیگر لازم نیست هر بار دندانپزشک او را عوض کنید. به این ترتیب، دندانپزشک سوابق بیماری های دندان کودک شما را می داند و هر بار به راحتی و سریعا راهکارهای درمانی خود را ارائه می دهد.

کودک نیز از درد و رنج اضافی نجات می یابد و با به این دلیل که با پزشک خود آشنا است و هر بار پیوند بین آن ها قوی تر می شود، احساس آرامش بیشتری دارد و در نهایت نتایج مطلوبی از درمان حاصل می شود. خدمات دندانپزشکی کودکان کرج در کلینیک دکتر سوده فراغت به بهترین شکل ممکن با استفاده از به روز ترین امکانات و تجهیزات دندانپزشکی برای کودکان انجام می شود.

1 معاینات جامع
2 انواع جراحی مربوط به دهان و دندان
3 خدمات تشخیصی و پیشگیرانه
4 انجام مراقبت های اورژانسی
5 روش های ترمیمی
6 اورتودنسی
7 خدمات زیبایی دندانپزشکی