کلینیک دندانپزشکی دکتر سوده فراغت با هدف ارائه خدمات نوین دندانپزشکی با استفاده از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه های دندانپزشکی و کاربرد با کیفیت ترین مواد، به عنوان یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی در شهر کرج افتتاح گردید.

خدمات کلینیک دکتر فراغت

  • دندانپزشکی زیبایی
  • دندانپزشکی کودکان
  • ارتودنسی پیشگیرانه
  • ایمپلنت
  • جراحی طول لثه
  • درمان ریشه
  • روکش
  • ترمیم
  • و …

دکتر سوده فراغت

خصوصیات و امکانات کلینیک دندانپزشکی دکتر فراغت

آنچه کلینیک دکتر سوده فراغت را از سایر کلینیک های دندانپزشکی متمایز ساخت است، امکانات و ویژگی های این مرکز خدمات دندانپزشکی است.

استریلیزاسیون

استریلیزاسیون استاندارد یک مطب دندانپزشکی شامل فرایندهای مختلف و استفاده از دستگاه های پیشرفته است.

در مرکز دندانپزشکی دکتر سوده فراغت بالاترین سطح استریلیزاسیون اعمال می شود؛  به گونه ای که جهت استریل وسایل پس از شستشو و استفاده از محلول ضد عفونی کننده، از دستگاه استریلیزاسیون استفاده شده و در مرحله نهایی در اتوکلاو ، استفاده از کلاس B ایتالیایی انجام می گیرد.

یکی از مهم ترین تجهیزات مورد نیاز در اکثر مراکز درمانی و دندانپزشکی ها، اتوکلاو می باشد که برای استریل تجهیزات پزشکی از اتوکلاو استفاده می شود.

استفاده از آنگل یا توربین

توربین دندانپزشکی، یکی از انواع تجهیزات دندانپزشکی است که برای برداشتن بخش آسیب دیده دندان و ترمیم و پر کردن دندان خراب که دچار پوسیدگی شده است، استفاده می شود. در حقیقت توربین ها جز اصلی یونیت دندانپزشکی است.

آنگل ها نیز یکی دیگر از تجهیزات دندانپزشکی است که شامل هد، کاتریج، و در برخی موارد یک ورودی و خروجی آب می باشد. آنگل ها کاربردی شبیه به توربین دارد و تفاوت این دو در سرعت و قدرت آن ها می باشد. توربین ها سرعت بیشتری نسبت به آنگل ها دارند.

به این ترتیب کلیه ی خدمات دندانپزشکی در کلینیک دندانپزشکی دکتر سوده فراغت با رعایت کلیه ی اصول بهداشتی در محیطی کاملا تمیز و استریل شده انجام می گیرد؛

دکتر سوده فراغت

خدمات دندانپزشکی کودکان

معمولا هنگامی که کودک خود را برای اولین بار به دندانپزشکی می برید، اولین برخورد کودک با مرکز دندانپزشکی بسیار اهمیت پیدا می کند.

در مرکز دندانپزشکی دکتر سوده فراغت کادر آموزش دیده و مجرب کلینیک با رعایت استانداردهای دندانپزشکی کودک و در نظر گرفتن محلی به عنوان اتاق بازی کودک، محیطی دوستانه، شاد و مفرح برای کودکان فراهم کرده اند که تا جای ممکن کودک به دور از ترس و استرس برای درمان آماده شود.

ما همواره در تلاش هستیم تا درمان درکلینیک با رضایت کامل بیماران همراه باشد و کودکان نیز به راحتی و بدون استرس برای درمان مهیا شوند.

در مرکز دندانپزشکی دکتر فراغت محیط برای کودکان به گونه ای طراحی شده است که  تا کنون 95 درصد از کودکان پس از درمان در این دندانپزشکی با میل و اشتیاق بیشتری به ادامه درمان گرایش پیدا کنند.

تیم پزشکی کلینیک دکتر فراغت همواره در تلاشند تا با استفاده از تجهیزات به روز و مدرن پزشکی، و بهترین و باکبفیت ترین مواد، خدمات دندانپزشکی را در محیطی آرام و به دور از هر گونه استرس و بدون درد انجام دهند.

همچنین در این مرکز برای هر بیمار  آنگل و توربین جداگانه و کاملا استریل شده استفاده می شود و سیستم نوبت دهی به گونه ای می باشد که فرصت کافی جهت ضدعفونی کامل اتاق درمان انجام گردد.